CO DĚLÁME

IMG_8275-001Hospodářství a domácí produkty   Máme mnoho zvířat, některé pro užitek, jiné hlavně pro potěšení naše i hostů. Vyrábíme tradiční ovčí sýry a pečeme celozrnný chléb z vlastnoručně umleté mouky. Výtěžky z prodeje jdou především na provoz hospodářství a podporu aktivit, které tu neziskově pořádáme. Čtěte více zde.

IMG_8488 (2)Křesťanská shromáždění   Rádi se setkáváme s lidmi, kteří stejně jako my cítí, že jejich život ovlivňuje živý Bůh. Setkáváme se pravidelně ve Skrýšově a nově také v Praze, kam bychom rádi pozvali i ty, kteří to chtějí také zažít. Čtěte více zde. Nejbližší setkání najdete v programu.

Kulturní, vzdělávací a výtvarné akce   Ve Skrýši pořádáme rozmanité akce. Divadlo, koncerty, výtvarné workshopy, jako například plstění, keramika, vyřezávání misek, nebo sochařská sympozia. Když k nám budete přijíždět, zastavte se v blízkých Ratměřicích, kde jsou některé objekty k vidění.

P1200557Akce pro děti a mládež    Naše rodina má dlouholeté zkušenosti s vedením táborů, jejichž tradici jsme po několika letech obnovili. Pravidelně pořádáme také víkendové akce pro děti a mládež.

IMG_9538Brigády a stavba    Přijíždí k nám stále větší množství lidí, proto se často potýkáme s nedostatkem prostor. Jak zázemí dílen, kuchyně a toalet, tak ubytovacích kapacit. Pokud nám čas a finance dovolí, pokračujeme v budování.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAUbytování a turistika   Po dokončení ubytovacích prostor budeme využívat pokoje nejen pro vícedenní aktivity, ale také bychom je chtěli pronajímat. To nám umožní částečnou nezávislost na peněžitých darech nebo podporu těch, kteří nemají prostředky.