Podporují nás

Mluví o nás radio Wave

Dominik Čejka, Petr Vágner a Jan Škorb pozvali Daniela Vepřka do svého pořadu Hergot! na Radiu Wave. Rozhovor si můžete poslechnout v mediální knihovně.

radio wave2

Marek jezdí pomoct na brigády

„Jmenuji se Marek a jsem manžel Anežky, na brigády jezdím s radostí, protože je to způsob jak můžu přispět k něčemu smysluplnému. Zároveň se protáhnu a užijem si spoustu legrace.“

Pokud by jste rádi pomohli jako Petr přihlašte se k odběru zpravodaje s pozvánekami na akce a brigády kde potřebujeme pomoct.

Podívejte se ve Skrýšovinách na naše předchozí brigády.

IMG_9571

 

Tomáš financuje stavbu ubytování

„Každá koruna jde na dobrou věc, proto vždy rád přispěju“

Pokud by jste rádi pomáhali finančně jako Tomáš zde je číslo účtu, kde nás můžete podpořit. Pomohou nám i malé částky, každá koruna nám pomůže. Zde se můžete podívat na součet investic a darů.

wpid-DSC_0036.JPG

 

Pavel podporuje setkání a modlitby

„Každý měsíc pravidelně posílám pár korun, která dá Danovi možnost se místo své práce v dílně věnovat lidem, kteří hledají pomocnou ruku a modlitbu“

Hledáme celkem 32 lidí, kteří by byli ochotni pomoci pravidelnou měsíční částkou alespoň 200 korun. Danovi to uvolní ruce aby se každé pondělí celý den mohl věnovat lidem, kteří jezdí do Skrýšova pro modlitbu a pomoc.

 

Jitka adoptovala a podporuje zvířata

„Podpořila jsem svoje přátele adopcí ovečky“

Naši přátelé iniciovali adopci zvířat ve Skrýši. To je inspirací pro Vás, kteří nás chcete podpořit a máte blízko ke zvířatům. Jedná se zpravidla o jednorázovou částku podle Vašich možností a poté měsíční příspěvek 50 Kč. Za takovou podporu bychom Vás rádi symbolicky potěšili některým z našich domácích produktů (ovčí sýr, mléko, domácí chleba, domácí vajíčka apod.)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

Adopce stavby

Nabízíme také možnost jednotlivcům nebo skupinám adoptovat určitou stavbu. Dárce by tak byl patronem a mecenášem daného projektu. Za takovýto velkorysý čin bychom chtěli nabídnout alespoň malou odměnu. Možností je několik:

1 – adopce kapličky u sálu vyjde na 200 000 Kč

2 – adopce jednoho pokoje  vyjde na 40 000 Kč

3 – adopce umývárny vyjde na 35 000 Kč

4 – adopce sprchy vyjde na 30 000 Kč

5 – adopce velkého pokoje 60 000 Kč

6 – adopce jedné toalety vyjde na 20 000 Kč

Přihlašte se k odběru Skrýšovského zpravodaje.